Praca: Doradca Klienta Biznesowego w Orange

Doradca Klienta Biznesowego w Orange
Miejsce pracy: Lublin, Nałęczowska 14

Pracuj dla sieci numer#1 w Polsce. 2G4 Telekomunikacja jest jedną z kluczowych firm zarządzających zewnętrzną siecią sprzedaży Orange Polska S.A. w sektorze B2B, działającą w na terenie całej Polski. W ciągu ostatnich 10 lat działalności zdobyliśmy uznanie Klientów z różnych branż.

Zakres obowiązków:
  • Współpraca z Klientem Biznesowym w segmencie MSS
  • Analiza potrzeb oraz przygotowywanie ofert
  • Sprzedaż usług: telefonii komórkowej, Światłowodu i ICT
  • Obsługa klienta w procesie posprzedażowym
Wymagania:
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Orientacja na cel oraz umiejętności negocjacyjne
  • Ogólna znajomość rynku telekomunikacyjnego
  • Umiejętność obsługi komputera i pakietu Ms Office
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie i wysokie wynagrodzenie
  • Premię lojalnościową
  • Możliwość awansu zawodowego
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Elastyczny czas pracy
  • Benefity( dofinasowanie do zajęć sportowych, prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do kursów i szkoleń, ubezpieczenie na życie, zniżki firmowe, spotkania integracyjne)