Praca: Doradca klienta do spraw turystyki

Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie
Doradca klienta do spraw turystyki
Miejsce pracy: Dzierżoniów
Numer: StPr/24/0363
OBOWIĄZKI:
- bezpośrednia, telefoniczna i mailowa obsługa klienta- prezentowanie oraz sprzedaż oferty turystycznej i usług dodatkowych- prowadzenie social mediów firmy (FB, Instagram, Tik Tok)- przygotowywanie dokumentów i umów- realizacja planów sprzedażowych- obsługa klienta na każdym etapie procesu sprzedażowego- utrzymywanie długofalowych relacji z klientemPracodawca przyuczy do obsługi urządzeń, programów sprzedażowych i pracy na stanowisku
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Obsługa komputera w stopniu podstawowym

Wymagania inne:

Wykształcenie min. średnie, obsługa komputera w stopniu podstawowym, staż nie wymagany

Miejsce pracy:

Dzierżoniów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie