Praca: Doradca klienta z j. niemieckim

Doradca klienta z j. niemieckim
Miejsce pracy: Szczecin
Zadania:
  • Uczestnictwo w 6-tygodniowym szkoleniu wprowadzającym
  • Obsługa przychodzących połączeń klientów
  • Rozwiązywanie problemów technicznych oraz usterek produktów
  • Identyfikacja i proaktywne rozwiązywanie błędów
  • Dokumentowanie zgłoszeń zgodnie z obowiązującymi procesami
Wymagania:
  • Biegła znajomość języka niemieckiego (min. poziom B2)
  • Możliwość pracy stacjonarnej w pełnym wymiarze godzin
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe 7500 zł + bonus do 2000 zł
  • Elastyczny grafik pracy od poniedziałku do soboty
  • Dni wolne w niemieckie święta narodowe
  • Inicjacyjne szkolenie płatne oraz bogaty pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karnet sportowy, ubezpieczenie)
  • Możliwości rozwoju: programy mentoringowe, dostęp do szkoleń, ścieżki awansu