Praca: Konsultant ds. wsparcia klienta

Konsultant ds. wsparcia klienta
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Oferujemy stanowisko, na którym będziesz odpowiedzialny za bezpośrednią komunikację z klientami za pomocą telefonu, e-maila, czatu i mediów społecznościowych. Twoim zadaniem będzie informowanie o produktach i usługach, przetwarzanie zamówień oraz rozwiązywanie problemów klientów. Do obowiązków należy również udział w szkoleniach produktowych i rozwijanie umiejętności potrzebnych do utrzymania wysokiej jakości obsługi.
Wymagania:
  • Biegła znajomość języka polskiego.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B2).
  • Doświadczenie w obsłudze klienta telefonicznej.
  • Zdolność do szybkiego rozwiązywania problemów.
  • Wykształcenie średnie.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę na pełen etat.
  • Wynagrodzenie 4 770 PLN brutto.
  • Wsparcie szkoleniowe przygotowujące do roli.
  • Model pracy hybrydowej (70% biuro, 30% zdalnie).
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, kafeteria benefitów, ubezpieczenie na życie).