Praca: Konsultant / Konsultantka ds. Rejestracji Telefonicznej

Konsultant / Konsultantka ds. Rejestracji Telefonicznej
Miejsce pracy: Radom, ul. Jacka Malczewskiego 24
Kluczowe zadania:
  • Rezerwacja terminów: organizowanie i koordynowanie terminów badań oraz konsultacji lekarskich, aby zapewnić pacjentom wygodę i dostępność usług;
  • Uzupełnianie danych Pacjentów: wprowadzanie i aktualizowanie informacji o pacjentach w systemie, dbając o precyzję, aktualność i bezpieczeństwo danych;
  • Profesjonalna obsługa Pacjenta: zapewnienie sprawnej i efektywnej obsługi każdego Pacjenta, oferując wsparcie na każdym etapie;
  • Promowanie usług dodatkowych: zachęcanie pacjentów do skorzystania z innych usług w celu zapewnienia kompleksowej opieki.
Jesteś idealnym kandydatem/ kandydatką, jeśli:
  • Łatwo nawiązujesz kontakty z ludźmi: potrafisz swobodnie rozmawiać i budować pozytywne relacje;
  • Sprawnie obsługujesz komputer: czujesz się pewnie w pracy z komputerem i szybko uczysz się obsługi różnych narzędzi i programów.
  • Komunikatywnie posługujesz się językiem angielskim: Twoja znajomość języka angielskiego umożliwia swobodną komunikację.
Oferujemy:​
  • Zdobycie doświadczenia w renomowanej firmie: zdobądź cenne umiejętności w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Kompleksowe wdrożenie do pracy: zapewniamy pełne wsparcie i profesjonalne wprowadzenie;
  • Dodatkowe korzyści: ciesz się dodatkowymi benefitami, takimi jak prywatna opieka medyczna czy dofinansowanie szkoleń i kursów.