Praca: Serwisant - Pracownik Działu Obsługi Klienta

Nasza działalność opiera się na gospodarce o zamkniętym obiegu. Zapewniamy naszym Klientom możliwość korzystania z wielu produktów na zasadzie wynajmu, eliminując konieczność ich kupowania.

Zatrudniamy blisko 55 000 pracowników. Jesteśmy obecni w 29 krajach na całym świecie. W Polsce od ponad 25 lat, każdego dnia dostarczamy oraz serwisujemy odzież ochronną i roboczą, maty podłogowe, urządzenia higieniczne, akcesoria do stref Cleanroom oraz inne produkty z szeroko rozumianego zakresu utrzymania czystości, zapewniając komfort i bezpieczeństwo naszym Klientom.

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Jesteśmy obecni w 28 krajach na dwóch kontynentach
  • Blisko 50,000 pracowników
  • Jesteśmy obecni w 440 lokalizacjach
  • Obsługujemy 400,000 klientów
  • Generujemy €3.1 miliarda obrotu
Serwisant - Pracownik Działu Obsługi Klienta
Miejsce pracy: Rybnik
Twoje zadania
  • Układanie odzieży w szafkach u klienta, dbając o estetykę i porządek,
  • Segregowanie odzieży przeznaczonej do prania oraz przygotowanie jej do transportu,
  • Pomiary pracowników,
  • Współpraca z działem obsługi klienta.
Nasze oczekiwania
  • Dostępności dwa razy w tygodniu (wtorki od 6.00-14.00, poniedziałki od 12.00-15.00),
  • Mile widziane: podstawowa znajomość komputera.
To oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia w firmie, która jest na rynku od 25 lat,
  • Szkolenia wdrożeniowe.