Praca: Specjalista ds. obsługi klienta i sprzedaży

Ogłoszenie numer: 9219055, z dnia 2024-09-06

FOODPAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Specjalista ds. obsługi klienta i sprzedaży

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Przyjmowanie i rozdzielanie zamówień.
  • Zarządzanie bazą klientów, w tym kontakt z klientami w ramach działań sprzedażowych.
  • Tworzenie i przetwarzanie zamówień w systemach IT.
  • Monitorowanie i aktualizacja cen produktów na bazie cotygodniowych analiz.
  • Koordynacja procesów logistycznych i wsparcie w zarządzaniu projektami dotyczącymi współpracy z dostawcami z Chin.

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Zdolność do budowania trwałych relacji z klientami.
  • Biegła obsługa komputerów oraz gotowość do nauki obsługi programów Bitrix i Wapro.
  • Znajomość języka polskiego i angielskiego na poziomie C1.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Podstawa + premia + prowizja.
  • Szkolenia oraz udział w konferencjach branżowych.
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi.
  • Spotkania integracyjne.
  • Brak dress code’u.
  • Kawa / herbata.
  • Parking dla pracowników.
  • Prezenty świąteczne.