Praca: Specjalista ds. obsługi klienta i wsparcia sprzedaży (j. niderlandzki)

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Specjalista ds. obsługi klienta i wsparcia sprzedaży (j. niderlandzki)
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/3210
OBOWIĄZKI:
- współpraca z klientami w języku niderlandzkim- przyjmowanie i rozwijanie wszelkiego rodzaju zamówień (pracownik jest odpowiedzialny za obsługę zamówień od początku do końca)- rozpatrywanie skarg i zwrotów klientów zgodnie z procesem zarządzania reklamacjami i polityką zwrotów- wykonywanie kontroli jakości i podejmowanie działań korygujących- aktywne monitorowanie otwartych zamówień- aktywnie monitoruje sprzedaż w porównaniu z prognozą.- wspomaga sprzedaż, dostarczając szczegółowe dane wejściowe/raporty dotyczące wielkości sprzedaży- umowa o pracę na czas określony: 3 lata
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: niderlandzki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Elastyczność, wysoka motywacja, doświadczenie w kontaktach z klientami, dobre maniery.
Uprawnienia: biegła obsługa komputera i obsługa internetu

Wymagania inne:

umiejętność rozpatrywanie skarg i zwrotów klientów zgodnie z procesem zarządzania reklamacjami i polityką zwrotówumiejętność współpracy z klientem w języku niderlandzkimumiejętność wykonywania kontroli jakości i podejmowania działań korygujących

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 10 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi