Praca: Specjalista ds. Umawiania Spotkań

Specjalista ds. Umawiania Spotkań
Miejsce pracy: Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt telefoniczny z potencjalnymi Klientami w celu ustalenia ich potrzeb i zainteresowania produktami firmy.
  • Umawianie spotkań z Klientami oraz wyznaczanie tras naszym doradcom w terenie.
  • Wsparcie działów sprzedaży w osiąganiu naszych wspólnych celów.

Nasze wymagania

  • Posiadasz wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne.
  • Jesteś gotów do pracy stacjonarnej w biurze.
  • Stawiane cele motywują Cię do działania.
  • Chcesz się rozwijać a nie stać w miejscu.

To oferujemy

  • Praca w młodym, kreatywnym, pełnym pasji zespole
  • Wsparcie doświadczonych kolegów i super koordynatorów
  • Stałe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami
  • Szkolenie wstępne
  • Wysokie zarobki - średnia waha się w granicach 6000-8000 zł
  • Przyjazne miejsce pracy, do którego chce się przychodzić
  • Ogromne możliwości rozwoju i perspektywa rozpoczęcia kariery również w innych obszarach firmy.

Czekamy na Twoją aplikację - do zobaczenia!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.