Praca: Specjalista ds. wsparcia technicznego klienta z językiem szwedzkim

Specjalista ds. wsparcia technicznego klienta z językiem szwedzkim
Miejsce pracy: Lublin
Zadania:
  • Obsługa telefoniczna techników i instalatorów sprzętu fotowoltaicznego.
  • Diagnostyka i rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez dzwoniących.
  • Nadzór nad prawidłowym rozwiązywaniem awarii technicznych.
  • Współpraca z innymi poziomami wsparcia technicznego i inżynierami serwisowymi.
  • Wprowadzanie danych do systemu.
  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi.
Wymagania:
  • Zainteresowanie nowoczesną technologią, szczególnie w dziedzinie elektrotechniki. Mile widziana znajomość urządzeń fotowoltaicznych.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Znajomość języka szwedzkiego (C1) oraz angielskiego (B2).
  • Dyspozycyjność do pracy stacjonarnej w Lublinie (dzielnica Czechów).
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę od pierwszego dnia współpracy.
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-17:00.
  • Pakiet socjalny (kafeteria MyBenefit, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, kursy językowe).
  • Szkolenie przygotowujące do pracy.
  • Pakiet relokacyjny.