Praca: Specjalista Obsługi Klienta z j. węgierskim

Specjalista Obsługi Klienta z j. węgierskim
Miejsce pracy: Szczecin
Zadania:
  • Osoba na tym stanowisku będzie pierwszym punktem kontaktu dla klientów, odpowiadając na zapytania, rozwiązując problemy oraz zapewniając wsparcie poprzez telefon, e-mail, chat i media społecznościowe. W rolę tę wchodzi również budowanie pozytywnej relacji z klientami oraz uczestnictwo w działaniach na rzecz poprawy jakości obsługi i zadowolenia klientów.
Wymagania:
  • Poziom języka węgierskiego C1, angielskiego B1/B2.
  • Umiejętność obsługi komputera i surfowania po internecie.
  • Orientacja na klienta i dbałość o szczegóły.
  • Wysoka zdolność rozwiązywania problemów.
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne.
  • Doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z dodatkami za wyniki.
  • Programy szkoleniowe i rozwojowe.
  • Opiekę medyczną oraz grupowe ubezpieczenie zdrowotne.
  • Dynamiczne i międzynarodowe środowisko pracy z możliwościami awansu.
  • Działania socjalne i eventy firmowe.
  • Dostęp do bezpłatnych napojów gorących.